-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
252 171.03
UAH з ПДВ
Номер:
021d18f311d24213b863714d4e9653a6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-014258-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Контактна особа:
Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
Менеджер Алексей 380675662274 manager_m84@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18001, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
049-ЕГТ-22/Е
Дата підписання:
30.12.2021 16:00
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
252 171.03 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 028.51 UAH)
Оплачено:
252 171.03 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 028.51 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
46355 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
39fb1d4e4c8e474091e0ddc9c7468474
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди зменшити суму договору на 375615.68 грн. з урахуванням ПДВ, у межах кошторисних призначень на 2022 рік, та внести зміни до Договору про постачання електричної енергії №049-ЕГТ-22/Е від 30.12.2021 року, виклавши п.2.3, п.5.2, та п.3 Додатку №1 до Договору в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.02.2022 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
24eeb54a28b2485d9a29552e67d01123
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 14:00
Статус:
Опубліковано