-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
990 000.00
UAH
Номер:
24cd98d3803943b0be9f581c27ddbdb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-23-011968-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.11.2021 15:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
180000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума990 000.00 UAH