• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ; код згідно КМВ НК 024:2019 - 40768 - Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)

Завершена

348 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
Номер: 356c2d11a63e417683e15b085c2f1e54
Внутрішній номер закупівлі: 12593877
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-19-012938-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: СВІТЛАНА КАШТАЛЯН +380962779999 natender.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 348 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 740.00 UAH
Період уточнення: 19.11.2021 16:12 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2021 16:12 - 06.12.2021 18:00
Аукціон: 07.12.2021 14:07 - 07.12.2021 14:30
Період кваліфікації: 07.12.2021 14:30 - 10.12.2021 17:36
Період завантаження договору: 10.12.2021 17:36 - 30.12.2021 17:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Датчик серця (Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C)
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07301, Україна, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Олексієнко Сергій Васильович

Оскарження: 10.12.2021 17:36 - 21.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 347 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2021 17:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0
Фізична особа-підприємець Лісова Лариса Степанівна
Початкова пропозиція 347 842.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 842.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 7b9628fee9ba43a18c15558b5bb6b657
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-19-012938-a-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Олексієнко Сергій Васильович
Номер договору: 54
Сума договору: 347 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 21.12.2021 11:06
Статус:
Виконаний
pdf
Дог.ФОП Олексієнко СВ,датчик,347 360,00.pdf
p7s
sign.p7s