-
Відкриті торги
-
КЕП
Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ; код згідно КМВ НК 024:2019 - 40768 - Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)
347 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
7b9628fee9ba43a18c15558b5bb6b657
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-19-012938-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Контактна особа:
СВІТЛАНА КАШТАЛЯН +380962779999 natender.crl@ukr.net
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Олексієнко Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049206178
-
Контактна особа:
Олексієнко Сергій Васильович 380444090619 olekseenko18@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Верховинна, 18, кв.4
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
54
Дата підписання:
21.12.2021 11:06
Період дії договору:
21.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
347 360.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
347 360.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Датчик серця (Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C)
×
-
НК 024:2019:
40768 Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021