-
Відкриті торги
-
КЕП
Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ; код згідно КМВ НК 024:2019 - 40768 - Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)
Оголошено тендер
348 000.00
UAH
Номер:
6d13d41fa35c4c30b03626cc907abccc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-19-012513-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Датчик до цифрової ультразвукової діагностичної системи Esaote MyLab Class C (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ; код згідно КМВ НК 024:2019 - 40768 - Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.11.2021 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок бюджету Вишгородської територіальної громади.
Сума348 000.00 UAH