-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-008582-a
Завершена
1 641 208.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
Номер:
238b1b2ca8bf44fda7981e6b020d70c4
Внутрішній номер закупівлі:
12559426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-008582-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098925
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Бандери Степана, буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Павлюк +380667840132 pavliukiryna2611@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 641 208.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 206.04 UAH
Період уточнення:
18.11.2021 14:19 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2021 14:19 - 04.12.2021 13:09
Аукціон:
06.12.2021 15:46 - 06.12.2021 16:09
Період кваліфікації:
06.12.2021 16:09 - 08.12.2021 16:51
Період завантаження договору:
08.12.2021 16:51 - 28.12.2021 16:51
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Степана Бандери 77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНТАКТБУД
Оскарження: 08.12.2021 16:51 - 19.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391455
-
Контактна особа:
Яцишин Володимир Богданович +380666332787 kontaktbyd2021@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців 78Д
Оскарження: 08.12.2021 16:51 - 19.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 598 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2021 16:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
ФОП Шевчук Любов Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3012707022
-
Контактна особа:
Шевчук Любов Петрівна +380975377051 axiles100m@gmail.com http://fop.com.ua
-
Адреса:
77442, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, вул. Незалежності буд. 8а
Початкова пропозиція
1 599 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 599 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
f963b1c6370b4e58b2a41f5ee0f0ae7e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-008582-a-c1
Постачальник:
ТОВ КОНТАКТБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391455
-
Контактна особа:
Яцишин Володимир Богданович +380666332787 kontaktbyd2021@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців 78Д
Номер договору:
111ВР-2021
Сума договору:
1 598 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
20.12.2021 14:25
Статус:
Виконаний