-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-008582-a
Завершена
1 641 208.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
Період уточнення:
18.11.2021 14:19 - 24.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим