-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
1 598 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f963b1c6370b4e58b2a41f5ee0f0ae7e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-008582-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098925
-
Контактна особа:
Ірина Павлюк +380667840132 pavliukiryna2611@gmail.com
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Бандери Степана, буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ КОНТАКТБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391455
-
Контактна особа:
Яцишин Володимир Богданович +380666332787 kontaktbyd2021@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців 78Д
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
111ВР-2021
Дата підписання:
20.12.2021 14:25
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 598 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 598 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Степана Бандери 77
На карті