-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання шафи для одягу в рамках реалізації проекту « Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66» (Коригування).
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-001473-a
Завершена
610 095.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 050.48 UAH
Номер:
7310a380b8f3444e9d1207309c690d94
Внутрішній номер закупівлі:
12546778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-001473-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вера Гетта +380958538562 hospital65irina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
610 095.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 050.48 UAH
Період уточнення:
18.11.2021 09:40 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2021 09:40 - 04.12.2021 00:00
Аукціон:
06.12.2021 15:19 - 06.12.2021 15:48
Період кваліфікації:
06.12.2021 15:48 - 09.12.2021 14:21
Період завантаження договору:
09.12.2021 14:21 - 29.12.2021 14:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання шафи для одягу в рамках реалізації проекту « Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66» (Коригування).
Кількість
102 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АРМАТО"
Оскарження: 09.12.2021 14:21 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41799955
-
Контактна особа:
Инна Блинова +380500888026, +380933344902 tender@armato.com.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 112
Оскарження: 09.12.2021 14:21 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
408 816.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 816.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 14:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Юлія Литвиненко +380675803948 tender@llg-ukraine.com
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Початкова пропозиція
550 004.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 004.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІНОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41776037
-
Контактна особа:
Inna Rubahina +380443641640 tender.pinol.ukr@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 6, офіс 103
Початкова пропозиція
552 538.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 538.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
d2d336a074c94ed79082cbca169a34db
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-001473-a-c1
Постачальник:
ТОВ "АРМАТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41799955
-
Контактна особа:
Инна Блинова +380500888026, +380933344902 tender@armato.com.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 112
Номер договору:
120
Сума договору:
408 816.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
340 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.12.2021 12:38
Статус:
Виконаний