-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання шафи для одягу в рамках реалізації проекту « Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66» (Коригування).
408 816.00
UAH з ПДВ
Номер:
d2d336a074c94ed79082cbca169a34db
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-001473-a-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Контактна особа:
Вера Гетта +380958538562 hospital65irina@gmail.com
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АРМАТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41799955
-
Контактна особа:
Инна Блинова +380500888026, +380933344902 tender@armato.com.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 112
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
120
Дата підписання:
21.12.2021 12:38
Період дії договору:
21.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
408 816.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 136.00 UAH)
Оплачено:
408 816.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 136.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання шафи для одягу в рамках реалізації проекту « Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66» (Коригування).
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
102 комплект
Період постачання
до 31.12.2021