• Відкриті торги
  • КЕП

Шафа для одягу Ш04.110

Оголошено тендер

610 095.00 UAH
Номер: 11013778337148c0a09d7564976dac0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-18-001638-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
Очікувана вартість: 610 095.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шафа для одягу Ш04.110
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.11.2021 09:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума610 095.00 UAH