-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)
Тендер Prozorro UA-2017-08-19-000356-a
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Завершена
4 840 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 840.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 840.00 UAH
Номер:
b49c668cfca84988a8e6769f0cc05f17
Внутрішній номер закупівлі:
1253286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-19-000356-a
Замовник:
ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Додаткова контактна особа:
Зимовець Олександр Сергійович +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зимовець Олександр Сергійович +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 840 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 840.00 UAH
Період уточнення:
19.08.2017 11:48 - 10.09.2017 09:30
Період прийому пропозицій:
19.08.2017 11:48 - 20.09.2017 09:30
Період прекваліфікації:
20.09.2017 09:32 - 02.10.2017 00:00
Аукціон:
02.10.2017 12:15 - 02.10.2017 12:36
Період кваліфікації:
02.10.2017 12:36 - 05.10.2017 10:20
Період завантаження договору:
02.10.2017 12:36 - 22.10.2017 12:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Кількість
1000000 тонни
Період постачання
до 01.01.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
Оскарження: 02.10.2017 12:36 - 16.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Оскарження: 02.10.2017 12:36 - 16.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
4 683 600.00 UAH з ПДВ /
4 683 600.00 UAH з ПДВ
4 683 600.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЖС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14367709
-
Контактна особа:
Володимир Гребенюк +380503371035 vladimir.grebenyuk@sgs.com
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, б. 103
Початкова пропозиція
4 826 100.00 UAH з ПДВ /
4 700 260.00 UAH з ПДВ
4 700 260.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.09.2017 11:59
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
d428b8260660470a8128198f4abe0c33
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-19-000356-a-c1
Постачальник:
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Номер договору:
Т/УП-124/17
Сума договору:
4 683 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2017 00:00 - 01.01.2018 00:00
Дата підписання:
23.10.2017 13:34
Статус:
Підписаний