-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)
Тендер Prozorro UA-2017-08-19-000356-a
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Завершена
4 840 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 840.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 840.00 UAH
Період уточнення:
19.08.2017 11:48 - 10.09.2017 09:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим