-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)
4 683 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
d428b8260660470a8128198f4abe0c33
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-19-000356-a-c1
Постачальник:
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т/УП-124/17
Дата підписання:
23.10.2017 13:34
Період дії договору:
23.10.2017 00:00 - 01.01.2018 00:00
Сума договору:
4 683 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 683 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Кількість
1000000 тонни
Період постачання
до 01.01.2018