• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту, діагностики та налагодження обладнання вантажопідіймальної техніки

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 79 000,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

2 641 347.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 206.74 UAH
Номер: df4560bbdc2646719772a6383fea1de7
Внутрішній номер закупівлі: 12531566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-008192-a   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 641 347.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 206.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 79 000.00 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 14:10 - 23.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 14:10 - 03.12.2021 14:14
Аукціон: 06.12.2021 11:48 - 06.12.2021 12:11
Період кваліфікації: 06.12.2021 12:11 - 09.12.2021 08:30
Період завантаження договору: 09.12.2021 08:30 - 29.12.2021 08:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Приїзд фахівця(ів), пошук несправності, надання звіту (висновку)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 50 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Зняття показань ПКБРК за допомогою програматора і передача "Замовнику"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту інвертора DynAC (DynAHoist) Vector I
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту інвертора DynAC (DynAHoist) Vector II
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 6 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту схеми керування приводом (ремонт або заміна контакторів, командоконтролерів, кінцевих вимикачів та інших елементів схеми)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту схеми керування й силової частини тиристорного приводу "АСЕ"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту ПЛК без мережі PROFIBUS
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту ПЛК з мережею PROFIBUS
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту електричної частини панелі оператора SIEMENS
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту магнітної станції й буферного пристрою самопідхоплення
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту магнітної станції керування перманентними магнітами на п/к "Марк-40.3" №5
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типа "Марк"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 8 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типа "Кондор"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 5 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типів "Сокол", "Альбатрос", "Азовець", "Кіровець"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 12 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК контейнерного перевантажувача
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту електронної частини ПКБРК
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту системи збору інформації ПКБРК (датчики та кабелі підключення)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "повороту" п/к типу "Марк"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 8 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "зміни вильоту стріли" п/к типу "Марк"
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "пересування" перевантажувальної машини
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 8 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики та відновлення працездатності системи кондиціювання електроприміщення перевантажувальної машини
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 14 послуга
Період постачання до 02.01.2023
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "3Ф ГРУПП"

Оскарження: 09.12.2021 08:30 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 220 889.29 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 220 889.29 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 08:30
Відповіді на вимоги 11
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "Науково-виробнича фірма Техальянс"
Початкова пропозиція 2 638 036.82 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 638 036.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: 7d5de8ed84124a88870f418faae9f767
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-17-008192-a-b1
Постачальник: ТОВ "3Ф ГРУПП"
Номер договору: 20-17/21/514
Сума договору: 2 665 067.15 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 220 889.29 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2021 00:00 - 28.12.2022 23:59
Дата підписання: 28.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s