-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту, діагностики та налагодження обладнання вантажопідіймальної техніки
2 665 067.15
UAH з ПДВ
Номер:
7d5de8ed84124a88870f418faae9f767
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-17-008192-a-b1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "3Ф ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34994742
-
Контактна особа:
Дмитрий Фойгель 380487060777 SOLODOV.EVGENIY@3F.UA
-
Адреса:
Україна, 67513, Одеська обл., Комінтернівський район, селище Світле, СТ.СВІТАНОК, ВУЛИЦЯ ТОПОЛІНА, будинок 3223
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/514
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 28.12.2022 23:59
Сума договору:
2 665 067.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 444 177.86 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Приїзд фахівця(ів), пошук несправності, надання звіту (висновку)
Кількість
50 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Зняття показань ПКБРК за допомогою програматора і передача "Замовнику"
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту інвертора DynAC (DynAHoist) Vector I
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту інвертора DynAC (DynAHoist) Vector II
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту схеми керування приводом (ремонт або заміна контакторів, командоконтролерів, кінцевих вимикачів та інших елементів схеми)
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту схеми керування й силової частини тиристорного приводу "АСЕ"
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту ПЛК без мережі PROFIBUS
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту ПЛК з мережею PROFIBUS
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту електричної частини панелі оператора SIEMENS
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту магнітної станції й буферного пристрою самопідхоплення
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту магнітної станції керування перманентними магнітами на п/к "Марк-40.3" №5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типа "Марк"
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типа "Кондор"
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК п/к типів "Сокол", "Альбатрос", "Азовець", "Кіровець"
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з діагностики й налагодження ПКБРК контейнерного перевантажувача
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту електронної частини ПКБРК
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з ремонту системи збору інформації ПКБРК (датчики та кабелі підключення)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "повороту" п/к типу "Марк"
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "зміни вильоту стріли" п/к типу "Марк"
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з демонтажу, ремонту і монтажу, з розбиранням і дефектацією дискового гальма механізму "пересування" перевантажувальної машини
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 02.01.2023
Послуги з діагностики та відновлення працездатності системи кондиціювання електроприміщення перевантажувальної машини
Кількість
14 послуга
Період постачання
до 02.01.2023