-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-008156-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
225 230.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
Номер:
1640988cd9db4426abe232da418351b7
Внутрішній номер закупівлі:
12425384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-11-008156-a
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Костопільський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кашецька Олена Станіславівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 230.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 13:16 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2021 13:16 - 29.11.2021 13:21
Аукціон:
30.11.2021 11:57 - 30.11.2021 12:32
Період кваліфікації:
30.11.2021 12:32 - 03.12.2021 16:59
Період завантаження договору:
03.12.2021 16:59 - 23.12.2021 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпідписання товаросупровідних документів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
бензин А92
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне паливо
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
Оскарження: 03.12.2021 16:59 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Сірук Володимир 380673626414 volodymyr.siruk@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Оскарження: 03.12.2021 16:59 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
204 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 16:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Початкова пропозиція
205 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Третій +380678171010 mtcmanagerthree@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Гребельна, будинок 5
Початкова пропозиція
217 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ризиков Артур Владимирович 380504486239 Skd98752@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
212 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
212 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
Контракти
Номер:
1a66fa3e9fa748ac95e99f867e13a5fb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-11-008156-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Сірук Володимир 380673626414 volodymyr.siruk@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Номер договору:
040417-14/12/21-ШК397
Сума договору:
125 993.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
104 994.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
14.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний