-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
125 993.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a66fa3e9fa748ac95e99f867e13a5fb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-11-008156-a-b1
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Контактна особа:
Кашецька Олена Станіславівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Костопільський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Сірук Володимир 380673626414 volodymyr.siruk@wog.ua
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Єршова, буд. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
040417-14/12/21-ШК397
Дата підписання:
14.12.2021 00:00
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
125 993.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 998.83 UAH)
Оплачено:
125 993.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 998.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95
×
-
Країна виробництва:
BY Республіка Білорусь
Кількість
1300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
бензин А92
×
-
Країна виробництва:
BY Республіка Білорусь
Кількість
700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне паливо
×
-
Країна виробництва:
GR Грецька Республіка
Кількість
2300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8f54bbd810964faebf633e6696a6cae4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення кошторисних призначень
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано