-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-008156-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
225 230.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 13:16 - 19.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим