• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Завершена

311 683.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 558.41 UAH
Номер: 3e8ab0df35674dd79db1aaf0233c928c
Внутрішній номер закупівлі: 12417640
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-11-002643-a   
Замовник: Коблівська сільська рада
Контактна особа: Ільїчова Олена 380939542595 ilicheva.elena8711@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 311 683.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 558.41 UAH
Період уточнення: 11.11.2021 10:10 - 17.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2021 10:10 - 27.11.2021 00:00
Аукціон: 29.11.2021 11:55 - 29.11.2021 12:30
Період кваліфікації: 29.11.2021 12:30 - 03.12.2021 17:26
Період завантаження договору: 03.12.2021 17:26 - 23.12.2021 17:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2022
Місце постачання 57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"

Оскарження: 03.12.2021 17:26 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 215 000.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 17:26
Відповіді на вимоги 10
Документи 94
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСОММ СО"
Початкова пропозиція 265 845.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0
ФОП ЯРЕМЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Початкова пропозиція 279 946.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 83
Скарги 0
ТОВ "АГРО ХАММЕР ПРАЙС"
Початкова пропозиція 283 779.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 779.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: 6151ba5e790044f5bf88bfdd75017ae8
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-11-002643-a-b1
Постачальник: КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"
Номер договору: ВМ-12
Сума договору: 210 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 175 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 20.12.2021 14:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договір №ВМ-12 від 20.12.2021 року.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Скан додат угод Розірвання.pdf
p7s
sign.p7s