-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Оголошено тендер
311 683.00
UAH
Номер:
5dde28ed22894c4689e6dfc291f00e13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-11-000924-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Коблівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375748
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Коблівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375748
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
311 683.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
11.11.2021 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума311 683.00 UAH