-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
210 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
6151ba5e790044f5bf88bfdd75017ae8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-11-002643-a-b1
Замовник:
Коблівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375748
-
Контактна особа:
Ільїчова Олена 380939542595 ilicheva.elena8711@gmail.com
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26448548
-
Контактна особа:
Марченко Володимир 0667880788 krrf_azi@dzk.gov.ua
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВІКТОРА ЧМІЛЕНКА, будинок 82/40
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ВМ-12
Дата підписання:
20.12.2021 14:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
210 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 066.67 UAH)
Оплачено:
210 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 066.67 UAH)
Причини розірвання договору:
Керуючись п. 6.2.1. (Призупинити дію цього Договору або Договір може бути розірваний односторонньо за ініціативою Замовника за таких обставин:
- відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг;
Замовник при прийнятті рішення про призупинення надання послуг або про розірвання Договору повідомляє про це письмово Виконавця не менше ніж за 10 календарних днів до вступу в дію такого рішення.) Договору № ВМ-12 від «20» грудня 2021 року (далі – Договір), у зв’язку з виникненням надзвичайних, невідворотних та об’єктивних обставин для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, а саме військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX, які унеможливлюють виконання зобов'язань згідно з умовами Договору належним чином.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами в адміністративних межах Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2022
Місце постачання
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4
На карті