-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-012733-a
Завершена
1 417 659.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 088.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 088.30 UAH
Номер:
16d0a08fa52b4f6b83eb4acaf95028cf
Внутрішній номер закупівлі:
12407177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-10-012733-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 417 659.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 088.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 15:44 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2021 15:44 - 26.11.2021 10:00
Аукціон:
29.11.2021 15:56 - 29.11.2021 16:31
Період кваліфікації:
29.11.2021 16:31 - 30.11.2021 18:23
Період завантаження договору:
30.11.2021 18:23 - 20.12.2021 18:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
76 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
Оскарження: 30.11.2021 18:17 - 11.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Оскарження: 30.11.2021 18:17 - 11.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 331 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 300 284.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.11.2021 18:17
Відповіді на вимоги
12
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 30.11.2021 18:23 - 11.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 30.11.2021 18:23 - 11.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 345 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 300 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2021 18:23
Відповіді на вимоги
12
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Богдан Михайлович +380733474040 podillya_finance@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ КРУТ, будинок 4 А, квартира 4
Початкова пропозиція
1 375 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 321 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
142
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВЕН АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43391327
-
Контактна особа:
Курішко Едуард 380674575719 tender@7-it.net
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОСТ-ВОЛИНСЬКА, будинок 3, офіс 35
Початкова пропозиція
1 406 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
86c692e50c6b48e08a2659d638477799
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-10-012733-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
13-12
Сума договору:
1 300 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 083 633.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.12.2021 15:00
Статус:
Виконаний