-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Оголошено тендер
1 417 659.00
UAH
Номер:
f852d6b138b94ab3a90db93de439d363
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-10-010015-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 417 659.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
(Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Примітки:
Придбання персональних комп’ютерів форм-фактора ноутбук для закладів освіти проводиться з метою забезпечення технічними можливостями педагогічних працівників для належної організації дистанційного навчання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти”.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.11.2021 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
76 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CO-2, та їх наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти
Сума992 361.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету на умовах співфінансування
Сума425 298.00 UAH