• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)

1 300 360.00 UAH з ПДВ
Номер: 86c692e50c6b48e08a2659d638477799
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-10-012733-a-c1
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Постачальник: ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 13-12
Дата підписання: 13.12.2021 15:00
Період дії договору: 13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 1 300 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 216 726.66 UAH)
Оплачено: 1 300 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 216 726.66 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 76 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: a48419b255a64a1998263f6cf7883c16
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: При публікації звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-11-10-012733-a в електронній системі у розділі ПДВ помилково зазначено - 216 726,66 грн, тоді як у договорі зазначено ПДВ - 216 726,67 грн. Правильним необхідно вважати значення ПДВ - 216 726,67 грн.
    Номер додаткової угоди: бн
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Протокол усунення невідповідностей.pdf
p7s
sign.p7s