-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка електрична, шафа холодильна, тістоміс спіральний, посудомийна машина, мийка, стіл, стелаж, стіл, стелаж - сушка, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-007395-a
Завершена
274 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 372.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 372.90 UAH
Номер:
c2f4daf295974a6f9b1078d630c0c41b
Внутрішній номер закупівлі:
12388642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-007395-a
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Вороновська +380577479465 selsovet_2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
274 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 372.90 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 23:19 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 23:19 - 25.11.2021 00:00
Аукціон:
25.11.2021 13:02 - 25.11.2021 13:31
Період кваліфікації:
25.11.2021 13:31 - 01.12.2021 11:32
Період завантаження договору:
01.12.2021 11:32 - 21.12.2021 11:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки на поставлений товар здійснюється по факту поставки товару впродовж 10 банківських днів, за умови наявності відповідних бюджетних коштів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’ясорубка електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шафа холодильна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
тістоміс спіральний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
посудомийна машина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
мийка
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стіл
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стелаж
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стіл
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стелаж-сушка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
Оскарження: 01.12.2021 11:32 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Оскарження: 01.12.2021 11:32 - 12.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
246 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2021 11:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Початкова пропозиція
269 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38388904
-
Контактна особа:
Евгения Дуброва +380675710158 etefeedback@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ПОЛЬОВА, будинок 21, офіс 212
Початкова пропозиція
274 122.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
265 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
9df942264f1346659c72856e31213a0d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-007395-a-c1
Постачальник:
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Номер договору:
360
Сума договору:
246 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
205 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.12.2021 17:00
Статус:
Виконаний