-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка електрична, шафа холодильна, тістоміс спіральний, посудомийна машина, мийка, стіл, стелаж, стіл, стелаж - сушка, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-007395-a
Завершена
274 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 372.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 372.90 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 23:19 - 15.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим