-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясорубка електрична, шафа холодильна, тістоміс спіральний, посудомийна машина, мийка, стіл, стелаж, стіл, стелаж - сушка, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
246 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
9df942264f1346659c72856e31213a0d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-007395-a-c1
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Контактна особа:
Лілія Вороновська +380577479465 selsovet_2@ukr.net
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
360
Дата підписання:
20.12.2021 17:00
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
246 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 100.00 UAH)
Оплачено:
246 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 100.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’ясорубка електрична
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шафа холодильна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
тістоміс спіральний
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
посудомийна машина
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
мийка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стіл
×
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стелаж
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стіл
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
стелаж-сушка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021