-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний (код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-015740-b
Завершена
912 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 126.60 UAH
мін. крок: 1% або 9 126.60 UAH
Номер:
671b48c0aa9b49eb8c30ec3dcd8bda90
Внутрішній номер закупівлі:
12363638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-015740-b
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Пасєвін +380577003534 avp@lugjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
912 660.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 126.60 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 19:09 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 19:09 - 24.11.2021 16:00
Аукціон:
25.11.2021 12:26 - 25.11.2021 12:49
Період кваліфікації:
25.11.2021 12:49 - 29.11.2021 13:34
Період завантаження договору:
29.11.2021 13:34 - 19.12.2021 13:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
Оскарження: 29.11.2021 13:34 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3161120734
-
Контактна особа:
Лосєв Олег 380956730921 OLEGLOSEVSMART@GMAIL.COM
-
Адреса:
61, Україна, Харківська область, Харків, проспект Гагаріна, будинок 170, корпус 1, квартира 160
Оскарження: 29.11.2021 13:34 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
912 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
902 933.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 13:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ФОП ШЕХОВЦОВА ЕЛІНА ОЛЕКСІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3423911105
-
Контактна особа:
Еліна Шеховцова 380958727597 shehovtsova19931@gmail.com
-
Адреса:
62482, Україна, Харківська область, с. Петрівське, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ
Початкова пропозиція
912 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
903 533.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
939631041aab4362a25520a9ed85db73
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-015740-b-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3161120734
-
Контактна особа:
Лосєв Олег 380956730921 OLEGLOSEVSMART@GMAIL.COM
-
Адреса:
61, Україна, Харківська область, Харків, проспект Гагаріна, будинок 170, корпус 1, квартира 160
Номер договору:
1616
Сума договору:
902 933.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.12.2021 20:42
Статус:
Виконаний