-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний (код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Оголошено тендер
912 660.00
UAH
Номер:
e19e02bf0cc04234a4e20c30b1169896
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-08-012425-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
912 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний (код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.11.2021 19:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
60 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума912 660.00 UAH