• Відкриті торги
  • КЕП

Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний (код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)

902 933.40 UAH без ПДВ
Номер: 939631041aab4362a25520a9ed85db73
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-08-015740-b-c1
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору: 1616
Дата підписання: 15.12.2021 20:42
Період дії договору: 15.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 902 933.40 UAH без ПДВ
Оплачено: 902 933.40 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Код ДК 021:2015: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16 На карті