-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-003204-c
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведені в Додатку 3 до тендерної документації. Номенклатурна позиція 34992200-9 - дорожні знаки
Завершена
740 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 701.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 701.50 UAH
Номер:
8d9e74a964ba439eb61876c4f0969ced
Внутрішній номер закупівлі:
12363094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-003204-c
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380443832037 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
740 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 701.50 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 17:58 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 17:58 - 24.11.2021 19:00
Аукціон:
25.11.2021 12:27 - 25.11.2021 12:56
Період кваліфікації:
25.11.2021 12:56 - 01.12.2021 12:44
Період завантаження договору:
01.12.2021 12:44 - 21.12.2021 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості Товару Покупцем здійснюється на умовах 100% післяплати, протягом 60 (шістдесяти) банківських днів з дати поставки (передачі) Товару Покупцю на підставі отриманого рахунку-фактури Постачальника, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. При виставленні рахунку-фактури обов’язкове посилання на номер Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків
Кількість
1160 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "Комплектавтодор"
Оскарження: 01.12.2021 12:44 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14113570
-
Контактна особа:
Sergey Мірошин +380505527012 miroshin_sergey@ukr.net
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5 КМ
Оскарження: 01.12.2021 12:44 - 12.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
663 226.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
663 226.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2021 12:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "МЕХ ІНВЕСТ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43654626
-
Контактна особа:
ТОВ МЕХ ІНВЕСТ ПЛЮС +380967660182 mehinvestplus@gmail.com
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ РЕЙТАРСЬКА, будинок 17, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ 14, ЛІТЕРА А, ОФІС 7
Початкова пропозиція
716 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
716 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ЮСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30439872
-
Контактна особа:
Карякін Сергій Євгенович +380504621237 sergey.k@mail.ru
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, 03134 м. Київ, вул. Трублаїні, 2
Початкова пропозиція
730 916.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
730 916.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a8fd50bdfa34f0db3dca00e8828ed5a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-003204-c-c1
Постачальник:
ПП "Комплектавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14113570
-
Контактна особа:
Sergey Мірошин +380505527012 miroshin_sergey@ukr.net
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5 КМ
Номер договору:
Т.32.21
Сума договору:
663 226.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
552 688.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний