-
Відкриті торги
-
КЕП
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків
663 226.20
UAH з ПДВ
Номер:
8a8fd50bdfa34f0db3dca00e8828ed5a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-003204-c-c1
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380443832037 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Комплектавтодор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14113570
-
Контактна особа:
Sergey Мірошин +380505527012 miroshin_sergey@ukr.net
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5 КМ
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т.32.21
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
663 226.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 110 537.70 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків
Кількість
1160 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
016a08046dbb4faf95ab5ea462a6310a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі у 2022 році, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у Договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано