• Відкриті торги
  • КЕП

Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків

Оголошено тендер

740 300.00 UAH
Номер: 274cb2ee8e1f49b88aa084bb2580f6ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-29-001960-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП "Київтранспарксервіс"
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Очікувана вартість: 740 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків
Примітки: Категорія: 3 (підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування: 29.10.2021 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума740 300.00 UAH