-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
СВІТИЛЬНИК СТЕЛЬОВИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ (LED PANEL 41)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-002910-c
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
Номер:
b010a35993eb4cc6b74c328bdf2cb92f
Внутрішній номер закупівлі:
12315677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-002910-c
Замовник:
КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КУШУГУМСЬКА ГІМНАЗІЯ "ІНТЕЛЕКТ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ (КУШУГУМСЬКА ГІМНАЗІЯ "ІНТЕЛЕКТ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504151
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Кушугум, вул.Шевченко,71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мормуль Павло Васильович +380612234225 ShKushugum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 550.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 17:25 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 17:25 - 20.11.2021 18:00
Аукціон:
22.11.2021 15:02 - 22.11.2021 15:43
Період кваліфікації:
22.11.2021 15:43 - 25.11.2021 17:47
Період завантаження договору:
25.11.2021 17:47 - 15.12.2021 17:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СВІТИЛЬНИК СТЕЛЬОВИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ (LED PANEL 41)
Кількість
418 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУПІН СЕРГІЙ ПИЛИПОВИЧ"
Оскарження: 25.11.2021 17:47 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2288101199
-
Контактна особа:
Сергій Купін +380638419121 led-story777@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОВУЛОК АПТЕКАРСЬКИЙ , будинок 9, корпус 1, квартира 10
Оскарження: 25.11.2021 17:47 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
133 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
131 210.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 17:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ТОВ «НВП «ВІАН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31166456
-
Контактна особа:
Татьяна Николаевна 380612220780 SALES2@VIAN.ZP.UA
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя вул. Макаренка буд.9
Початкова пропозиція
160 512.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
133 500.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАУЕРЕНЕРДЖИГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43839198
-
Контактна особа:
Ольга Сторожева 380684051177 powerenergygroup@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, місто Київ, вул.Січових Стрільців, будинок 77, кімната 709
Початкова пропозиція
167 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
145 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ФОП КРЮЧКОВА ОЛЕНА ГЕОРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2280605169
-
Контактна особа:
Крючкова Олена Георгіївна +380504847280 ekruk2019@gmail.com
-
Адреса:
69098, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ПОЛЯКОВА буд. 15 кв. 26
Початкова пропозиція
203 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 756.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ФОП ДІДЕНКО ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3000211858
-
Контактна особа:
Віталій Діденко 380999099490 Vitol.group@gmail.com
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, смт Кушугум, Україна, 70450, Запорізька обл., Запорізький р-н, селище міського типу Кушугум, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО, будинок 39-А
Початкова пропозиція
208 582.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
a0e41c8f01454e5394dbc5e06739e4ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-002910-c-a1
Постачальник:
ФОП "КУПІН СЕРГІЙ ПИЛИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2288101199
-
Контактна особа:
Сергій Купін +380638419121 led-story777@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОВУЛОК АПТЕКАРСЬКИЙ , будинок 9, корпус 1, квартира 10
Номер договору:
1
Сума договору:
131 210.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний