-
Відкриті торги
-
КЕП
СВІТИЛЬНИК СТЕЛЬОВИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ (LED PANEL 41)
131 210.00
UAH без ПДВ
Номер:
a0e41c8f01454e5394dbc5e06739e4ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-002910-c-a1
Замовник:
КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КУШУГУМСЬКА ГІМНАЗІЯ "ІНТЕЛЕКТ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ (КУШУГУМСЬКА ГІМНАЗІЯ "ІНТЕЛЕКТ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504151
-
Контактна особа:
Мормуль Павло Васильович +380612234225 ShKushugum@gmail.com
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Кушугум, вул.Шевченко,71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КУПІН СЕРГІЙ ПИЛИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2288101199
-
Контактна особа:
Сергій Купін +380638419121 led-story777@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОВУЛОК АПТЕКАРСЬКИЙ , будинок 9, корпус 1, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
09.12.2021 00:00
Період дії договору:
09.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
131 210.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
131 210.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СВІТИЛЬНИК СТЕЛЬОВИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ (LED PANEL 41)
Кількість
418 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
697a4502bcf24676a2d59645a4a06b1b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано