-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
СВІТИЛЬНИК СТЕЛЬОВИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ (LED PANEL 41)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-002910-c
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 17:25 - 10.11.2021 00:00
Відповідь надана
Колір освітлення, колір рамки світильника
Номер:
887e918427ba4b0a9823590205e64720
Дата опублікування:
05.11.2021 16:08
Опис:
Шановний Замовник, є запитання що до кольору світлового потоку...
Яким буде Ваше рішення ? 4000К (тепле світло) або ж 6500К (холодне світло) ?
Чи можливо запропонувати той самий за усіма характеристиками світильник LED PANEL 42 (колір корусу якого білий, а не сірий) ?
Відповідь:
Дякуємо за запитання, до технічного завдання будуть внесені відповідні зміни, в тому числі буде відповідь на Ваше питання.
Дата відповіді:
08.11.2021 15:41
Відповідь надана
Вимоги до предмета закупівлі
Номер:
c6968ab6906946ac8ec1f588e682d042
Дата опублікування:
05.11.2021 12:56
Опис:
Шановний Замовнику, ви бажаєте купити панелі певного виробника? Якщо так, то конкретизуйте, будь ласка, певну модель (у т.ч. значення корельовано колірної температури).
Якщо ж маєте на меті закупити будь-які панелі, але з конкретними споживчими характеристиками, то вкажіть, будь ласка, ці характеристики: призначення (вбудований, накладний, універсальний монтаж), світловий потік, значення корельовано колірної температури, інші критично важливі для вас параметри.
Звертаємо Вашу увагу, що панелі потужністю 44 Вт є лише у одного виробника. Тобто поточна редакція технічних вимог обмежую можливості потенційних учасників на участь та є дискримінаційною.
Обмеження потужності має сенс лише у тих поодиноких випадках, коли такі обмеження накладає мережа живлення, або бажання досягти певної енергоефективності. Але у будь-якому разі обмежувати мінімальну потужність безглуздо – ви штучно відмежовуєтесь від більш енергоефективних рішень.
Наполягаємо на скасуванні пункту «Потужність, Вт - 44» технічних вимог. Пропонуємо замінити наступною редакцією «Потужність, Вт - не більше 44»
Бюджетні кошти – це кошти всіх громадян України, витрачаймо їх розумно!
Відповідь:
Дякуємо за запитання, до технічного завдання будуть внесені відповідні зміни, в тому числі буде відповідь на Ваше питання.
Дата відповіді:
08.11.2021 15:42
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
70a6e4d3a35b4ffeb5eaa60c9b1a58c4
Дата опублікування:
05.11.2021 07:58
Опис:
Шановний Замовнику!
Який світловий потік має бути у світильника?
Дякую!
Відповідь:
Дякуємо за запитання, до технічного завдання будуть внесені відповідні зміни, в тому числі буде відповідь на Ваше питання.
Дата відповіді:
08.11.2021 15:41
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
e0050133971a409589d655b18a5fa182
Дата опублікування:
04.11.2021 18:51
Опис:
Доброго дня! Якої колірної температури порібні led panel 41?
Відповідь:
Дякуємо за запитання, до технічного завдання будуть внесені відповідні зміни, в тому числі буде відповідь на Ваше питання.
Дата відповіді:
08.11.2021 15:40