-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA, Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-011030-a
Завершена
269 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 690.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 690.00 UAH
Номер:
8bfdee2156434ea4ac13f7af9dc76e60
Внутрішній номер закупівлі:
12309001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-011030-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №5 М.МАРІУПОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42278319
-
Адреса:
87545, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Українского козацтва, буд. 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Сергіївна Горяінова +380975125699 cpmsp5tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
269 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 690.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:01 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 15:01 - 22.11.2021 14:52
Аукціон:
23.11.2021 15:46 - 23.11.2021 16:21
Період кваліфікації:
23.11.2021 16:21 - 06.12.2021 14:38
Період завантаження договору:
06.12.2021 14:38 - 26.12.2021 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA
×
-
НК 024:2019:
56679 Біохімічний одноканаловий аналізатор лабораторний IVD, напівавтоматичний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
87545, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Українського козацтва, 56
На карті
Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»
×
-
НК 024:2019:
35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
87545, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Українського козацтва, 56
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жук І.Є.
Оскарження: 29.11.2021 16:08 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2364010746
-
Контактна особа:
Жук Ірина Євстахіївна +380960096131 vitiv-zhuk@ukr.net
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вулиця Січових Стрільців, 3/38
Оскарження: 29.11.2021 16:08 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
267 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.11.2021 16:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ЮТЕКС МЕДІКАЛ"
Оскарження: 06.12.2021 14:33 - 17.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43904607
-
Контактна особа:
Олександр Єрмілов +380999195589 utexmedical@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Дегтярівська, будинок 11, офіс 3-20
Оскарження: 06.12.2021 14:33 - 17.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
ФОП АФОНІН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Оскарження: 06.12.2021 14:38 - 17.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2991918093
-
Контактна особа:
Афонін Віталій Васильович +380960096131 cpenser77@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, вул. Березняківська буд. 16А, кв. 31
Оскарження: 06.12.2021 14:38 - 17.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
262 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2021 14:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
84
Скарги
0
ТОВ "ФЛЕКС МЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44344079
-
Контактна особа:
Катерина Чикова +380994823361 flexmeduk@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Кирилівська, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
269 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf5639eeb7464671aeb316bd6980d485
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-011030-a-c2
Постачальник:
ФОП АФОНІН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2991918093
-
Контактна особа:
Афонін Віталій Васильович +380960096131 cpenser77@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, вул. Березняківська буд. 16А, кв. 31
Номер договору:
2012
Сума договору:
262 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.12.2021 10:16
Статус:
Виконаний