• Відкриті торги
  • КЕП

«Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA, Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»

Оголошено тендер

269 000.00 UAH
Номер: c00ebe13f89c4f9e8a04ae3b864d54ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-04-010467-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №5 М.МАРІУПОЛЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №5 М.МАРІУПОЛЯ"
Очікувана вартість: 269 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA, Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.11.2021 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описгроші від НСЗУ
Сума269 000.00 UAH