• Відкриті торги
  • КЕП

«Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA, Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»

262 000.00 UAH без ПДВ
Номер: bf5639eeb7464671aeb316bd6980d485
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-04-011030-a-c2
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №5 М.МАРІУПОЛЯ"
Постачальник: ФОП АФОНІН ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору: 2012
Дата підписання: 17.12.2021 10:16
Період дії договору: 17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 262 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 262 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор біохімічний LAB.Analyt SA
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 87545, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Українського козацтва, 56 На карті
Аналізатор гематологічний автоматичний MINDRAY BC-30S»
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 87545, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Українського козацтва, 56 На карті