• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 19100,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

637 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 187.50 UAH
Номер: ddbe8b420d8c4f8696778341efec60e9
Внутрішній номер закупівлі: 12287204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-03-002727-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 637 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 187.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 19 100.00 UAH
Період уточнення: 03.11.2021 15:38 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2021 15:38 - 19.11.2021 15:43
Аукціон: 22.11.2021 14:18 - 22.11.2021 14:42
Період кваліфікації: 22.11.2021 14:42 - 25.11.2021 16:24
Період завантаження договору: 25.11.2021 16:24 - 15.12.2021 16:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр. Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"

Оскарження: 25.11.2021 16:24 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 597 050.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 050.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 16:24
Відповіді на вимоги 11
Документи 17
Скарги 0
ПРАТ "Конекрейнс Україна"
Початкова пропозиція 617 300.55 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 300.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 5f63be96967d4ceda639781bc56a8393
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-03-002727-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
Номер договору: 20-17/21/496
Сума договору: 716 460.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 597 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2021 00:00 - 07.12.2022 23:59
Дата підписання: 07.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s