-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846
716 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f63be96967d4ceda639781bc56a8393
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-002727-b-b1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35268360
-
Контактна особа:
KKK 380567901587 ARMADA@ARMADA.ORG.UA http://armada.biz.ua
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, Підгородне, 52001, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, місто Підгородне, АВТОДОРОГА ЗНАМ'ЯНКА-ЛУГАНСЬК-ІЗВАРИНО 227 КМ + 580 М ТЕРИТОРІЯ ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/496
Дата підписання:
07.12.2021 00:00
Період дії договору:
07.12.2021 00:00 - 07.12.2022 23:59
Сума договору:
716 460.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 119 410.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2022