• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846

Оголошено тендер

765 000.00 UAH
Номер: 5fedaa3a777147199e9af7a03a8ac0b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-02-008242-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 765 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту привідного мосту фронтального ковшового навантажувача Liebherr L576, інв.№ 4846
Примітки: Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 02.11.2021 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума765 000.00 UAH