• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів, в т.ч. й про діяльність організації (підприємства) вітань до свят та надання інших видів рекламних послуг

Інформація про технічні та якісні характеристики послуг зазначені у договорі

Завершена

336.00 UAH без ПДВ
Номер: 590cdb86c38547c89df2c2ef59b35881
Внутрішній номер закупівлі: 12283581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-03-010529-a   
Замовник: Брониківська сільська рада
Контактна особа: Ірина Кулявець +380934219511 bronuku@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 336.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів ( оголошення про громадські слухання)
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.11.2021 - 12.11.2021
Місце постачання 11774, Україна, Житомирська область, с.Романівка, вул. Центральна, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ЛЕСИН КРАЙ"
Ціна пропозиції 336.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2021 14:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fc91bb87e49a416f9e3b4efc63427891
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-03-010529-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ЛЕСИН КРАЙ"
Номер договору: 63
Сума договору: 336.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.11.2021 14:34
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s