-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів, в т.ч. й про діяльність організації (підприємства) вітань до свят та надання інших видів рекламних послуг
Оголошено тендер
336.00
UAH
Номер:
dc341da3d9db41408f634dbf7671c7e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-03-010817-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Брониківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348800
-
Адреса:
11774, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н, с. Романівка, Вул. Центральна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Брониківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348800
-
Адреса:
11774, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н, с. Романівка, Вул. Центральна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів, в т.ч. й про діяльність організації (підприємства) вітань до свят та надання інших видів рекламних послуг
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.11.2021 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів ( оголошення про громадські слухання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума336.00 UAH