• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів, в т.ч. й про діяльність організації (підприємства) вітань до свят та надання інших видів рекламних послуг

336.00 UAH без ПДВ
Номер: fc91bb87e49a416f9e3b4efc63427891
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-03-010529-a-a1
Замовник: Брониківська сільська рада
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ЛЕСИН КРАЙ"
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Номер договору: 63
Дата підписання: 01.11.2021 14:34
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 336.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розміщення Виконавцем на сторінках газети інформаційно-рекламних матеріалів ( оголошення про громадські слухання)
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.11.2021 - 12.11.2021
Місце постачання 11774, Україна, Житомирська область, с.Романівка, вул. Центральна, 22 На карті