-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-001320-c
Завершена
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер:
a7dd566939844af9912ce9e9fff9b27c
Внутрішній номер закупівлі:
12279485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-001320-c
Замовник:
АОМС"Єврорегіон Карпати - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35189943
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Винниченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганкевич Андрій Євгенович +380322601265 eku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 440.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2021 12:42 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 12:42 - 19.11.2021 00:00
Аукціон:
19.11.2021 12:06 - 19.11.2021 12:29
Період кваліфікації:
19.11.2021 12:29 - 22.11.2021 20:13
Період завантаження договору:
22.11.2021 20:13 - 12.12.2021 20:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
Кількість
24 місяць
Період постачання
до 30.11.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП СИМОНЕНКО ОЛЬГА ОЛЕГІВНА
Оскарження: 22.11.2021 20:13 - 03.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3121305642
-
Контактна особа:
Симоненко Ольга 380939744352 mrs.simona@gmail.com
-
Адреса:
79025, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ СУШКА, будинок 15, квартира 1
Оскарження: 22.11.2021 20:13 - 03.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2021 20:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ФОП ФУГЛЕВИЧ НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3116022989
-
Контактна особа:
Фуглевич Наталія 380634438422 nfuglevuch@gmail.com
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Миколайчука, будинок 6, квартира 20
Початкова пропозиція
288 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
288 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
308f1f5fac114f8b9e9c4c351a8daf55
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-001320-c-b1
Постачальник:
ФОП СИМОНЕНКО ОЛЬГА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3121305642
-
Контактна особа:
Симоненко Ольга 380939744352 mrs.simona@gmail.com
-
Адреса:
79025, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ СУШКА, будинок 15, квартира 1
Номер договору:
КМРР2.0.2021-12/6
Сума договору:
276 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2021 00:00 - 30.11.2023 23:59
Дата підписання:
03.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний