• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»

276 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 308f1f5fac114f8b9e9c4c351a8daf55
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-03-001320-c-b1
Замовник: АОМС"Єврорегіон Карпати - Україна"
Постачальник: ФОП СИМОНЕНКО ОЛЬГА ОЛЕГІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: КМРР2.0.2021-12/6
Дата підписання: 03.12.2021 00:00
Період дії договору: 03.12.2021 00:00 - 30.11.2023 23:59
Сума договору: 276 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 24 місяць
Період постачання до 30.11.2023
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Винниченка, 12 На карті