• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»

Оголошено тендер

288 000.00 UAH
Номер: b6729672340343b88601f4d239ca1381
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-02-005704-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна"
Замовник: Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна"
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.11.2021 16:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума288 000.00 UAH