-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
279. Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-013668-a
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
60d66f3d131e44f6bf9055e270131485
Внутрішній номер закупівлі:
12244293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-013668-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Олександрівна Денисенко +380442566330, +380442567057 denisenko@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
96 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 18:19 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 18:19 - 17.11.2021 00:00
Аукціон:
17.11.2021 11:53 - 17.11.2021 12:16
Період кваліфікації:
17.11.2021 12:16 - 22.11.2021 16:51
Період завантаження договору:
22.11.2021 16:51 - 12.12.2021 16:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
Оскарження: 22.11.2021 16:51 - 03.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Помігуєв Роман 3800443000118 TENDER@NG-SERV.COM
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Оскарження: 22.11.2021 16:51 - 03.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 179 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2021 16:51
Відповіді на вимоги
13
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІ ЄМ ДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40844268
-
Контактна особа:
Учасник 380960010161 ANIKOLAEV@WMGROUP.COM.UA http://www.wmgroup.com.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 16, офіс 1/4
Початкова пропозиція
3 197 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 181 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
59
Скарги
0
Контракти
Номер:
38fba538909444e5a03494b80954b739
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-01-013668-a-a1
Постачальник:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Помігуєв Роман 3800443000118 TENDER@NG-SERV.COM
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Номер договору:
24-189
Сума договору:
3 179 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.12.2021 10:10
Статус:
Виконаний